קניית חבילת אירוח (ניו זילנד, אוסטרליה ופיג'י)

אם אתם הולכים לטייל באחת ממדינות הפאסיפיק (ניו זילנד, אוסטרליה או פיג'י) – תצטרכו לרכוש חבילת אירוח רלוונטית על מנת להשתמש ברשת האירוח שלנו. חבילת האירוח היא אישית ורלוונטית אך ורק לחבר המועדון שרכש אותה. כל אדם (גם מי שמטייל בזוג / קבוצה / משפחה) מחויב לרכוש חבילת אירוח נפרדת, למעט ילדים מתחת לגיל 13 (שלא נדרשים להירשם כחברי מועדון או לרכוש חבילת אירוח).

חשוב לדעת: חבילת האירוח נכנסת לתוקף עם קבלת התשלום על קנייתה. מומלץ לא לחכות לרגע האחרון על מנת לקנות חבילת אירוח רלוונטית. אם ברצונכם לרכוש עכשיו חבילת אירוח לצורך הכנות לטיול עתידי (לדוגמה - בעוד כחודשיים) ו"להתחיל את הספירה" רק במועד יציאתכם לטיול - צרו איתנו קשר בפייסבוק / וואטסאפ / מייל ואנחנו נלך לקראתכם. התנאים לכך הם:

1. כל אחד מהאנשים בקבוצה צריך לקנות חבילת אירוח רלוונטית.
2. עליכם לשלוח לנו במייל תצלום של כרטיסי הטיסה שלכם עם השמות ותאריך ההגעה למדינת היעד. 

* ברגע שנקנתה חבילת אירוח כלשהי - רשת ה HIT אינה מחוייבת בהחזר כספי כזה או אחר אם שיניתם את דעתכם או שהתוכניות שלכם השתנו. אנחנו נהיה מוכנים לשקול החזר כספי אם הסיבה תלויה בשירות שאותו אנחנו מספקים. 

אם משהו לא ברור או מובן ו/או במידה ויש שאלות - אנא צרו איתנו קשר ורצוי לעשות זאת לפני קניית חבילת האירוח.
בכל מקרה אל תקנו חבילה לפני שקראתם את דף ההנחיות והאזהרות 

אנא בחרו את חבילת האירוח הרלוונטית לכם. התשלום נעשה בצורה מאובטחת דרך פייפאל (יש אפשרות לשלם בכרטיס אשראי דרך פייפאל וגם לבצע העברה בנקאית לחשבון הבנק שלנו באוסטרליה או ניו זילנד - למי שנמצא במדינות אלו).


(צפייה בחבילות האירוח ו/או רכישה שלהן זמינות אך רק למי שכבר הצטרף כחבר מועדון)