קניית חבילת אירוח (ניו זילנד, אוסטרליה ופיג'י)

אם אתם טסים לאחת ממדינות הפאסיפיק (ניו זילנד, אוסטרליה או פיג'י) – תצטרכו לרכוש חבילת אירוח רלוונטית על מנת להשתמש ברשת האירוח שלנו במדינות אלו. אינכם חייבים לרכוש את אחת מחבילות האירוח המוצעות ברגע שהצטרפתם כחברי מועדון HIT ותוכלו לעשות זאת בכל שלב, מאוחר יותר.

שימו לב - התשלום לשימוש ברשת האירוח שלנו וקניית חבילת אירוח לניו זילנד, אוסטרליה ופיגי הוא לאדם. אין מחיר מיוחד לזוגות, משפחות או קבוצות. ילדים מתחת לגיל 13 לא צריכים להצטרף כחברי מועדון HIT וגם לא צריכים בקניית חבילת אירוח.

בנוסף - חבילת האירוח נכנסת לתוקף עם קבלת התשלום על קנייתה. יש אפשרות לקנות חבילת אירוח עכשיו ושהיא תתחיל להיספר רק עם יום הגעתכם לאותה המדינה. אם אתם מעוניינים בכך – צרו איתנו קשר ואנחנו נלך לקראתכם. התנאים לכך הם: כל אחד מהאנשים בקבוצה צריך לקנות חבילת אירוח רלוונטית ואתם צריכים לשלוח לנו במייל תצלום מסך של כרטיסי הטיסה שלכם עם תאריך ההגעה למדינת היעד. מומלץ לא לחכות לרגע האחרון בשביל לקנות חבילת אירוח רלוונטית.

בנוסף - ברגע שנקנתה חבילת אירוח כלשהי - רשת ה HIT אינה מחוייבת בהחזר כספי כזה או אחר אם שיניתם את דעתכם או שהתוכניות שלכם השתנו. אנחנו נהיה מוכנים לשקול החזר כספי אם הסיבה תלויה בשירות שאותו אנחנו מספקים. 

אנא בחרו את חבילת האירוח הרלוונטית לכם. התשלום נעשה בצורה מאובטחת דרך פייפאל (מי שנמצא באוסטרליה או ניו-זילנד יכול לבצע העברה בנקאית לחשבון באחת ממדינות אלה).

 

צפייה בחבילות או רכישה שלהן זמינות רק למי שכבר הצטרף כחבר מועדון.