תקנון לחברי HIT

מועדון HIT – כללי החברות

HIT international מבהירה בזאת שכאשר אתם מצטרפים כחברי מועדון  אתם מסכימים על כך ש:

1. כרטיס חבר המועדון הוא אישי, לשימוש פרטי בלבד ובתוקף לשנה אחת מיום ההוצאה (בתום שנת החברות תהיה אפשרות להאריך את התוקף). כרטיס החבר שלך (יישלח אליך באימייל) אינו ניתן להעברה, אינו ניתן להחזרה או להחלפה ואיננו בתוקף ללא תמונת פספורט שלך.

2. עליך להראות את כרטיס החבר שלך לכל מארח ברשת HIT אצלו קבעת להתארח ולכל חברה או ספק שירותים על מנת לקבל את ההנחות או ההטבות שהם מציעים.

3. החברות במועדון HIT לא מבטיחה לך מיטה אצל אף מארח. המארחים הם אנשים פרטיים וזכותם לסרב לבקשות אירוח ללא כל צורך בהסבר.  החברות במועדון לא נותנת לך לגיטמציה לעשות ככל העולה על רוחך בביתם של מארחיך. חשוב להזכיר שרשת HIT מבוססת על רצון טוב ואמון הדדי בין אנשים – מארחים ומתארחים כאחד, ויש לעשות הכל כדי לשמור על כך.

4. אם רשת HIT תקבל תלונות ממארחים על התנהגות גסה ובלתי מקובלת של מי מחברי המועדון, אותם חברים יורחקו לאלתר מהשימוש ברשת, ותחסם בפניהם הכניסה אל מאגר המידע. אם אותם חברים שילמו על חבילה כלשהי – הם לא יזכו להחזר כספי כזה או אחר.

5. אין להעביר את פרטי הקשר של המארחים וספקי השירותים של היט למטיילים אחרים, לא באופן פרטי ועל אחת כמה וכמה שלא בפורום אלקטרוני כזה או אחר של הרשתות החברתיות השונות (פייסבוק, טוויטר ועוד) ללא אישור בכתב מ HIT international. לא רק שזו הפרה גסה של זכויות היוצרים שלנו, חמור בהרבה – זו הפרה בוטה של הפרטיות של מארחי ה HIT.

6. ברגע שמישהו קנה חבילת אירוח במדינה מסויימת, רשת HIT international אינה מחוייבת להחזר כספי כזה או אחר במידה וחבר המועדון שינה את דעתו לא מעוניין להשתמש בשירותי הרשת שלנו תהיה הסיבה לכך אשר תהיה. אנחנו נהיה מוכנים לשקול החזר כספי כזה או אחר (תלוי כמובן בסיטואציה הספציפית, אם נשתכנע שהבעיה היא בשירות אותו אנחנו מספקים) אבל שומרים על הזכות לסרב לכך, אם הבעיה אינה תלויה בנו.

7. לחברי רשת HIT נשלחים אחת לתקופה עדכונים על הנעשה ברשת (מארחים חדשים וכד’). עם הצטרפותם לרשת, אתם מאשרים שעדכונים אלה יישלחו גם לכתובת המייל שלכם. לכל תכתובת כזאת תצורף האפשרות להסרה מיידית מרשימת התפוצה (unsubscribe).   

ועוד בקשה אחרונה מאיתנו: בכל מקום אליו אתם מגיעים, עשו זאת לכם למטרה להיות השגרירים הטובים ביותר של מדינת ישראל. התנהגו בכבוד ובנימוס למקומיים ובעיקר למארחים שלכם, שפותחים בפניכם את ביתם ואת ליבם, ללא כוונת רווח.

שיהיה לכם טיול נעים ושתחזרו הביתה בשלום!